KONST / Litografier / Färglitografi 13967622
nr 1396 7622
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 186/250. Motivet: 33x27, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:12:38
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin